9 maj 2016

Nowa manga!

Naszym Nowym tytułem jest.. "Corpse Party: Sachiko no Renai Yuugi♥ - Hysteric Birthday 2U" ! Fabuła wymyślona przez Kedouin'a Makoto, a ilustracje wykonane przez Shibata'e Tsubakurou. Obecnie posiada 2 tomy, w których skład wchodzi 13 rozdziałów. Gatunki to: komedia, dramat, horror, gra i parodia.

W przeciwieństwie do pozostałych części serii "Corpse Party" historia jest opowiadana od strony Sachiko Shinozaki (dziewczynki znajdującej się na okładce) i opowiada historię jej urodzin. Chcąc świętować to wydarzenie postanawia zagrać z głównymi bohaterami oryginalnej serii w pewną grę.. Manga oparta na fabule gry na PSP o tym samym tytule.
 
Więc jeśli kogoś zainteresował ten nietypowy tytuł to zachęcamy do czytania rozdziałów, które pojawią się na naszej stronie już niedługo. Od wczoraj manga jest już w zakładce "Tłumaczone". Zapraszamy także do zakładki "Planowane" gdzie znajdziecie tytuły, które mamy obecnie zamiar przetłumaczyć. Nowa seria zostanie ogłoszona prawdopodobnie po zakończeniu obecnej.
Tak oto prezentują się okładki obu tomików: